Toitumiscoaching

Toitumiscoaching

Toitumiscoaching annab praktilised tööriistad iseseisvaks tegutsemiseks!

Kaalulangetuskliinik pakub uudset toitumisnõustamise coachingut, millesse on koondatud erinevad tõenduspõhised meetodid, mis aitavad luua püsivaid muutusi elustiilis ja mõttemallides ning toetada paremat tervist ja kehakompositsiooni. On nii palju olulist, mida sa saad ise parema enesetunde jaoks ära teha.

Toitumisnõustamise paketi kõige olulisem osa on individuaalne lähenemine. Ühiselt loome püsivad ja kasulikud elustiili harjumused. Anname sulle praktilised tööriistad oma toitumise ja liikumisega seotud valikute tegemiseks.

Meie kliiniline toitumisterapeut Maarja Lember töötab erinevate toitumisalaste probleemidega ning näeb oma praktikas, kuidas ka väikesed muutused igapäevastes harjumustes loovad tulemusi, millel on mõõdetav mõju tervisele.

toitumiscoaching aitab kaalu langetada

Eesti täiskasvanute seas on
(TAI 2020 andmetel)

toitumiscoaching tallinnas

Ülekaal on üha levinum mure

Tervise Arengu Instituudi uuringud näitavad, et ülekaalulisus on probleemiks pea igas peres. Ainuüksi 2020. aastal tehtud uuringu kohaselt on 32% inimestest ülekaalus ning 20% rasvunud.

Uuringud aga näitavad ka seda, et lühiajalised piirangutega kaalulanguse dieedid ei ole tulemuslikud. Enne radikaalsete kaalulangetusmeetoditega alustamist tuleks vaadata üle oma elustiili alustalad ja toitumise põhitõed. Oluline on silmas pidada, et iga inimene on individuaalne, ning coaching võimaldabki just sulle sobiva lähenemise leida.

Milline on sagedasem probleem toidusedeli koostamisel?

Me kipume unustama söömast kiudainerikkaid toite ja liialdama magusa ning snäkkidega. Taimsetes toitudes leiduvad kiudained suurendavad maos toidukordi mahtu, tekitades sellega kestvama täiskõhutunde, mis omakorda aitab kontrollida söödavaid toidukoguseid ja läbi selle vähendada toiduenergia tarbimist. Riiklike toitumissoovituste kohaselt peaks täiskasvanud inimene tarbima minimaalselt 25 grammi kiudaineid päevas, samas on uuringud näidanud, et tõstes katsealuste kiudainete kogust ainuüksi 14 grammini päevas, vähenes toiduenergia tarbimine juba 10% võrra.

Anname sulle esimese lihtsa võtte oma toidusedeli muutmisel. Söö igapäevaselt rohkem köögi-, puu-, kaunvilju, marju ning teraviljatoodetest eelista täisteratooteid.

Toitumiscoaching — Kaalulangetuskliinik Kaalulangetuse puhul on motivatsiooni hoidmine, toetava keskkonna loomine ja emotsioonidega edukalt toimetuleku roll väga oluline. Ühtlasi on vaja teadmisi tervislikust toitumisest, et osata teha õigeid valikuid. Toitumiscoachingut viib läbi Eesti tunnustatuim kliiniline toitumisterapeut Maarja Lember, kes toetab sind 100%-liselt kaalulangetuse teekonnal.

Broneeri aeg konsultatsioonile

kaalu langetamine

Sind toetavad Eesti parimad spetsialistid

Kaalulangetuse puhul on motivatsiooni hoidmine, toetava keskkonna loomine ja emotsioonidega edukalt toimetuleku roll väga oluline. Ühtlasi on vaja teadmisi tervislikust toitumisest, et osata teha õigeid valikuid. Toitumiscoachingut viib läbi Eesti tunnustatuim kliiniline toitumisterapeut Maarja Lember, kes toetab sind 100%-liselt kaalulangetuse teekonnal.

  • põhineme tõenduspõhistel meetoditel
  • läheneme igale inimesele individuaalselt
  • aitame luua jäädavaid muutusi parendamaks toitumisharjumusi ja söömiskäitumist
  • toetame püsivat muutust kehakaalus ja kehakompositsioonis

Toitumiscoaching koos kaalulangetusravimitega

Kui liigset kehakaalu on väga palju, siis on lisaks toitumiscoachingule võimalik samaaegne kaalulangetusravimite kasutamine. Semaglutiidi kasutamisega on võimalik suurem kaalulangus kui ainult elustiilialase nõustamisega. Lisaks aitab semaglutiid vähendada söögiisu, mille toel on lihtsam enda harjumustesse muudatusi sisse viia.

Kuna toitumiscoaching tegeleb süvitsi individuaalsete ülekaalu tekkepõhjustega ning annab tööriistad, mis tagavad pikaajalised muudatused söömis- ja liikumisharjumustes, siis aitab see tagada, et madalam kehakaal säilib aastaid ja mitte ainult ravimi kasutamise ajal. Lisaks tagab läbimõeldud toitumine ja liikumine parema kehakompositsiooni ning väheneb mitmete krooniliste haiguste tekkerisk –  neid võite ainult ravimi võtmisega ei saavutata. Lisainfot semaglutiidi kohta leiad SIIT.

toitumiscoaching kaalulangetusravimiga semaglutiid
toitumiscoaching annab tööriistad

Suudame lahenduse leida just sinu probleemile

Inimesed on erinevad, inimeste harjumused on erinevad ning niisamuti on meie kõigi vajadused erinevad. Teeme selgeks, mida ja kuidas just sinu organism vajab. Sinu tervis on meile kõige tähtsam.

Pakume sulle raha tagasi

Meie programm on rajatud tõenduspõhisust omavatele ja praktikas laialt kasutusel olevatele strateegiatele, mis toetavad inimest ise oma igapäevaelus muutusi tegema ja neid püsivalt rakendama, et saavutada ja hoida soovitud eesmärke. Näeme, et muutused harjumustes loovad tulemusi, millel on mõõdetav mõju tervisele.

Kui coaching ei vasta mingil põhjusel sinu ootustele, pakume võimalust peale esimest konsultatsiooni teenuse eest raha tagasi küsida. Nii ei ole programmis osaledes midagi kaotada, kui metoodika ei sobi.

raha tagasi garantii

Toitumiscoachingu 4 olulist võitu

1. Paremad teadmised toitumisest

2. Oskus püsivalt muuta harjumusi, et parandada tervist ja vormi

3. Oskus ise oma tervisenäitajate parandamises kaasa rääkida

4. Suurem teadlikkus sellest, kuidas tuvastada ja reguleerida söömisega seonduvaid emotsioone

Palju toitumiscoaching maksab?

99€

Esmane
konsultatsioon

690€

Toitumiscoachingu
pakett*

1290€

Toitumiscoaching*
+ kaalulangetusravimite pakett

* Pakett sisaldab:

  • 5 konsultatsiooni (45-90 min) toitumisterapeudiga keskmiselt 3 kuu jooksul
  • Näidustuse korral on võimalik lisaks tellida vereanalüüsi tegemine
maarja lember

Kes on Maarja Lember?

Maarja Lember on sertifitseeritud kliiniline toitumisterapeut ning oma ala tunnustatud ekspert, kes töötab lisaks Health Clinic Kaalulangetuskliinikule ka Tallinna Lastehaiglas. Erialase hariduse on ta omandanud Inglismaal Surrey Ülikoolis.

Maarja on Eesti Kliinilise Toitmise Seltsi tegevliige, toitumisnõustajate ja toitumisterapeutide kutsestandardi hindamiskomisjoni liige ning külalislektor.

Loe Maarja Lemberi blogiartiklist täpsemalt, kuidas coaching aitab Sul uue elustiiliga algust teha. 

Broneeri aeg konsultatsioonile

Leia oma sisemine
enesekindlus !