broneeri aeg kaalulangetuskliiniik

Broneeri aeg

Broneeri aeg konsultatsioonile (lehele minev)

Valin mind huvitava teenuse ja täidan väljad *

Ülekaalu audit

Mis võivad olla minu ülekaalu põhjused? Mida ma peaksin edasi tegema ja millest alustama, et lõpuks ometi liigsest kehakaalust vabaneda? 

Kui ka sind vaevavad sellised küsimused, siis ülekaalu audit pakub head võimalust hetkeolukorra kaardistamiseks ning järgmiste sammude planeerimiseks, mis on personaalselt sinule mõeldud.

 • Ülekaalu auditi hind on 359 € (ettemaks).
 • Hindamist viib läbi Eesti tunnustatuim kliiniline toitumisterapeut Maarja Lember.

Toitumiscoaching

Kuidas muuta püsivalt toitumisharjumusi, et parandada tervist ja vormi? Miks dieedid ei anna soovitud tulemusi? Toitumiscoaching annab praktilised tööriistad toitumise ja liikumisega seotud valikute tegemiseks, et saavutada pikaajaline ja tervislik elustiilimuutus.

 • Raha tagasi garantii! Kui coaching ei vasta mingil põhjusel sinu ootustele, pakume võimalust pärast esimest konsultatsiooni teenuse eest raha tagasi küsida.
 • Esmase nõustamise hind on 99 € (ettemaks).
 • Toitumiscoachingut viib läbi Eesti tunnustatuim kliiniline toitumisterapeut Maarja Lember.

Kaalulangetusravimid

Kaalulangetusravimid võivad anda olulise kaalulanguse, kuid enne ravi alustamist on vajalik põhjalik konsultatsioon arstiga. Konsultatsiooni käigus saab selgeks kas ravim on sinu jaoks parim lahendus, milline oleks sinu personaalne raviplaan ning milliseid tulemusi võib oodata.

 • Konsultatsiooni hind on 75 € (ettemaks).
 • Konsultatsioonid toimuvad üldjuhul neljapäeviti.

Maovähendusprotseduurid

Pakume suurimat valikut maovähendusprotseduure Eestis. Protseduuri tegemise eelduseks on aga teatud kriteeriumitele vastamine ning selleks, et saaksime sinu tervislikust seisundist ja kehamassiindeksist esmase ülevaate palume sul täita lühikese küsimustiku.

Ühtlasi palume võimalusel lisainfo lahtris välja tuua, millal oleks kõige sobivam personaalsele konsultatsioonile tulla.

 • Meie kaalukirurgid konsulteerivad teisipäeviti ja neljapäeviti.
 • Kui sind huvitab maoballooni protseduur, palun täpsusta seda kindlasti lisainfo lahtris, sest antud protseduuri teostab ainult dr Rein Adamson.
 • Konsultatsiooni hind on 75 € (ettemaks).
 • Kui otsustate operatsiooni kasuks, arvestatakse konsultatsiooni summa operatsiooni hinnast maha.

Ei oska öelda?

Kui sa ei ole kindel millest peaks alustama või milline teenus sind kõige rohkem huvitab, täida palun allolev ankeet ning me võtame sinuga ühendust.

Sinu andmed


 

Juhime tähelepanu, et tervishoiuteenuse osutamise lepingule kohalduvad The Health Clinic OÜ tervishoiuteenuse osutamise üldtingimused, mis on kättesaadavad siit.
Teie isikuandmete töötlemisele kohalduvad The Health Clinic OÜ  privaatsustingimused, mis on kättesaadavad siit.