fbpx
kaalulangetuskliiniku tagasiside

Tagasiside

Kogu kliiniku personal on sõbralik, valitseb meeldiv ja rahulik õhkkond. Eriline tänu ka dr. Adamsonile, kes isiklikult käis operatsiooni järgselt vaatamas ja veendumas, et kõik on korras andes üle kingikoti. Suured tänud veelkord kõigile. Olen ülimalt rahul oma uue kerge olekuga.
Triinu
Sleeve operatsioon

LOE LÄHEMALT ›

Olen väga tänulik dr. Rein Adamsonile, ta on väga tähelepanelik, hooliv ja südamlik inimene! Maarja-Liisa Lill väga armas ja meeldiv suhtleja!
Soovin teile edu!
Maria
Bypass operatsioon
Kõik toimus kiiresti, kõik küsimused said vastused. Ainult positiivsed emotsioonid. Balloonist on palju abi olnud, mõistmaks, kui palju valesid valikuid oli mu elus.
Signe-Riin
Maoballoon
Kui veresuhkur oli kontrolli alt väljas, samuti kaal näitas tulemuseks 96,7kg , oli see häirekell. Pärast 7 aastat ebaõnnestunud toitumiskavasid ning dieete otsustasin The Health Clinicu teenuse kasuks. Konsulteerides kirurgiga leidsime just minule sobivama variandi milleks oli Sleeve operatsioon. Täna kolm kuud hiljem olen 14 kg kergem ning tunnen end üle aastate imelisemalt kui kunagi varem! Tänud kogu kliiniku personalile, te olete suurepärased!
 
Anni Laas teab millest räägib. See on bariaatriaõe juures kõige olulisem, et patsient saaks enesele vajaliku informatsiooni opieelseks ning -järgseks perioodiks. Eriti oluliseks pean siin just bariaatriaõe olemasolu pärast lõikust, sest küsimused tekivad alles operatsioonijärgselt. Seega olen just ääretult tänulik kogu kliinikust kaasa saadud info eest, see on üks kõige olulisemaid tugisambaid olnud minu seni edukale kaalulangusele.
Liina
Sleeve operatsioon
Oleksin pidanud seda tegema vähemalt kümme aastat tagasi, oleksin kindlasti pääsenud mitmest operatsioonist.
Anne
Bypass operatsioon
Suutsin kolme kuuga kaotada -23 kg oma massist  Eks nüüd hakkab stabiliseeruma kaal, kuid kui trenni teha, siis 2-4 kg kuus kaalu langetada on hea. Enesetunne on super!
Marko
Sleeve operatsioon
Olen ülimalt rahul kliiniku töötajatega ja ka operatsiooni ning kõige sellega mis hiljem kaasnes. Eriti meeldiv on konsultant Maarja-Liisa! Tema soe suhtlus ja kiire töö aitas mind uuele eluetapile. Tänan Teid “The Health Clinic”!
Aire
Sleeve operatsioon
Eelkõige pöördusin Dr. Rein Adamsoni poole kehakaalu tõttu tekkinud vaeguste pärast. Ülekaalulised teavad kõik kui raske on elementaarsete tegevuste tegemine: saapapaelte sidumine, treppidest üles ronimine, teistega sammu pidamine ja loomulikult lemmik söögipaladest loobumine. Konsultatsiooni käigus leidsime, et kõige paremini sobiks mulle maost mööödajuhitav operatsioon. Kui otsus tehtud, siis edasine kulges juba väga kiiresti. Väga suureks abiks ja julgustuseks oli koordinaator Anni, kes edastas protseduuriga seotud materjalid ja vastas alati rõõmsalt minu küsimustele. Haiglas viibimine ja operatsioon möödusid kiirelt ja minu üllatuseks valutult. Kogu haigla personal on väga pädev ja viisakas. Suur tänu neile võrratu töö eest. Samuti olen väga tänulik Dr. Rein Adamsonile kes teavitas mind väga asjalikult operatsioonist ja tegi oma töö väga korralikult. Suur tänu selle eest.
 
Tänaseks on operatsioonist möödas pisut üle 1 kuu ja olen selle lühikese ajaga kaotanud kaalus ligi 14 kg. See on mega suur saavutus, mida ma ilma mao vähendamiseta ei oleks ise kunagi saavutanud. Kuigi vahel isutab mõne endise lemmiku toidu järele, siis nüüd on loobumine lihtne. Esiteks on mu magu nii väike, et sinna ei mahu suurt midagi ja teiseks ei suuda uus seedesüsteem vanade lemmikute läbitöötlemisega enam hakkama saada ja tekitab kiirelt ebameeldiva olemise. Ma ei kahetse oma otsust operatsiooniks ning soovitan The Health Clinic-ut kõigile, kes soovivad uuesti üles leida tervema ja tunduvalt saledama ise enda :).
Raili
Bypass operatsioon
Olen 46. päeva jooksul kaotanud ligi 8 kilogrammi. Minu toitumisharjumused ning elustiil on võrreldes varasemaga palju muutunud. Toidulaual on rohkesti tervislikku toitu ning päevades palju liikumist. Olen enda keha paremini tundma õppinud. Lisandunud on optimismi ja tahet edasi jätkata! Soovitan külastada kliinikut inimestel, kes pole endaga päris rahul ja tahavad enda juures midagi muuta.
Pilleriin
Maoballoon (12 kuud)
Minul oli bypass 23.11. Haigla personal oli ülimeeldiv ning ka doktor Adamson ise ei jätnud kordagi peale lõikust koridoris trehvates või palatist läbi astudes küsimata kuidas läheb, kas küsimusi on ja kas kõik on hästi. Nüüdseks on lõikusest kuu möödas ja jään endiselt arvamusele et see oli minu parim otsus oma elukvaliteedi muutmiseks. Soovitan The Health Clinicu teenuseid soojalt oma tuttavatele.
Karmen
Bypass operatsioon
Olen hästi taastunud, mingeid komplikatsioone ei ole täheldanud. Operatsioon läks ju hästi ja plaanipäraselt. Õmblustest järeldan, et tööd on teinud oma ala professionaalid. Väga väiksed armid ja ilus töö. Soovitan väga Dr. Martin Adamsoni, väga tore ja meeldiv arst. Kõik mu küsimused said vastused ja i´m happy muu ei loegi.
Breth
Sleeve operatsioon
Kõik sujus väga hästi, personal ja arstid väga toredad. Sain oma kõigile küsimustele ja probleemidele vastuse.
Marleen
Sleeve operatsioon
Tänaseks on möödas minu operatsioonist kuu, selline tunne on nagu poleks kusagil operatsioonil käinudki, enesetunne on super, kehalt on kadunud natuke üle 10 kilo!
Enely
Sleeve operatsioon
Olen operatsiooniga väga rahul, kindlasti kiidaks arsti dr. Adamsoni, kes oli väga mõistlik ja arvestas minu hirmudega.
Eilin
Sleeve operatsioon
Kogemus väga positiivne. Taastumine ülikiire, möödas on kuu aega alles ja olen kaotanud juba 5,5 kg. Kavatsen jätkata teekonda veelgi paremate tulemustega. Peale teid algas mul uus elu. Olen teile igavesti tänulik.
Inga
Sleeve operatsioon
Kartsin hullemat seoses ballooni paigaldamisega aga kõik läks lihtsamalt, kui arvasin. Olin valmis pikemaks iivelduse ja oksendamise perioodiks aga ei oksendanud kordagi. Ja kui sööd õigetes kogustes (algul eriti vähe), ei iivelda ka.
Kaire
Maoballoon (12 kuud)
Esimesed 2 päeva väga halb enesetunne, edaspidi enesetunne väga hea, ei mingeid vaevusi ja kuu ajaga kaal langenud 7 kg. Süüa/juua saan kõike va gaasilised joogid – need tekitavad ebamugavustunde.
Piret
Maoballoon
Olen väga rahul, kui peaksin tulevikus vajama/soovima veel mingeid kirurgilisi protseduure, eelistaksin kindlasti dr Adamsoni ja Health Clinicut.
Kertu
Maopael
Suured tänud dr Rein Adamsonile, kes on väga professionaalne ja tore arst! Olen väga õnnelik, et võtsin ette maovähendusoperatsiooni ning vabanesin seeläbi diabeedist ja nüüd magan ka kõvasti paremini 
Helen
Bypass operatsioon
Minu ja arsti ühine valik oli Sleeve. Nüüd on sellest kuu möödas ja ma olen rahul, et ma sellise suure elumuutuse ette võtsin. Ma jõudsin otsusele see operatsioon ära teha, kui mu kehakaal oli juba 90 ja rohkem kilo. Ma ei tahtnud enam suuremaks saada. Proovisin erinevaid viise kaalust alla võtmiseks, kuid mul see ei õnnestunud. Üle pika aja on mu kaalunumber 80 kg ja ma olen juba praegu ülimalt rahul sellega, et ma olen 10 kg kergem ja mul on veel kergem tulevik paistmas. Olen õnnelik! Siirad tänud dr. Adamsonile ja The Health Clinicu tiimile!!!
Eve
Sleeve operatsioon
Otsustasin mao vähenduse kasuks siis, kui märkamatult oli kaal 103 kg pealt ligi 150ni jõudnud ning põlved olid päris läbi. Ainuüksi teisele korrusele kõndimine oli minu jaoks raske ettevõtmine. Dr. Adamson soovitas mulle sleeve operatsiooni ning 1 aasta ja 7 kuud hiljem olen 43kg kergem ning minu eesmärk on kaaluda alla 100 kg. Tänud dr. Adamsonile ja Health clinicu tiimile!!
Andres
Sleeve operatsioon
Minu jaoks oli see väga hea lahendus oma probleemile. Kasutamine oli väga lihtne ning mugav. Kindlasti hea võimalus nendele, kes ei soovi operatsiooni teha.
LEEN
Kaalulangetusravim
Mina olen nn imerohtu otsinud 10 aastat ja siin kliinikus imede sündimisele kindlasti kaasa aidatakse. Koostöös dr Rein Adamsoniga leidsime, et hea lahendus minu jaoks võiks olla semaglutiidi ravimi ja toitumiscoachingu kombineerimine.

Suhteliselt kohe hakkas söögiisu vähenema. Alguses oli natuke selline tunne, et toit ei lähe alla, oled paarist suutäiest pilgeni täis. Mingeid kõrvalmõjusid või muresid mul ei olnud. Ma ei ole nõelade sõber, kuid seda süsti on tõesti väga lihtne teha ja ka kannatada. Nõel on peenike, praktiliselt ei tunne.

Ma arvan, et peale kolmandat kuud juhtus tõesti n.ö ime – ma kohe tundsin, et mul on rasva vähem ja mugavam on olla. See ülekaal, mis mind on vaevanud pea 10 aastat, on taandunud. See on väga hea abi, parim lahendus, mida mina olen siiani proovinud. Health Clinic pakub väga laia valikut kaalualandamisega seotud teenuseid. Nad on Eestis kindlasti kõige pädevamate arstidega kliinik kaalulangetuse küsimustes.
Tuomo
Kaalulangetusravim

LOE LÄHEMALT ›

Muutus on väga suur ja positiivne. Olen palju enesekindlam ja kergem on elada. Kõike on lihtsam teha, lihtsam on liikuda ja riietuda. Kõige parem tunne on olla enda kehaga ja eluga rahul.
Hander
Toitumiscoaching

LOE LÄHEMALT ›

Tunnistan, et polegi oma toitumisest kellegagi nii pikalt ja avatult rääkinud. See on väga positiivne, kuulata iseennast rääkimas enda toidust ja toitumisharjumustest. Juba selle käigus sain palju lähemale sellele põhjusele, et miks see minuga niimoodi on, miks ma nii palju söön. Maarja tegi mulle nagu aknad lahti mõnest kohast, et kus see viga olla võib.
Lembit
Toitumiscoaching

Broneeri aeg konsultatsioonile

Leia oma sisemine
enesekindlus !