kaalulangetuskliiniku edulood

Patsiendi edulood

Kristel (mini-bypass operatsioon)

Noore aktiivse naisena jäi Kristel pärast kahe lapse sünnitamist ja reumatoidartriidi diagnoosi saamist hätta ülekaaluga. Olles ära proovinud kõik muu otsustas ta kaaluda operatsioonile minemist, kuid sellele eelnes põhjalik eeltöö. Nüüdseks, pärast Health Clinicus mini-bypassi tegemist, on ta 25 kilo kergem!

Patsiendi edulood — Kaalulangetuskliinik Noore aktiivse naisena jäi Kristel pärast kahe lapse sünnitamist ja reumatoidartriidi diagnoosi saamist hätta ülekaaluga. Olles ära proovinud kõik muu otsustas ta kaaluda operatsioonile minemist, kuid sellele eelnes põhjalik eeltöö. Nüüdseks, pärast Health Clinicus mini-bypassi tegemist, on ta 25 kilo kergem!

Kelly (sleeve operatsioon)

Sleeve operatsiooni teinud Kelly on pärast 49 kilo kaotamist muutunud oluliselt enesekindlamaks ja mõistab nii enda füüsilist kui ka vaimset tervist paremini. Olles eelnevalt pikalt kaalulanguse nimel pingutusi teinud, oli Kelly sellest tulutust nõiaringist väsinud ja ta otsustas astuda tõsisema sammu ning minna operatsioonile. Täna saab Kelly öelda, et on oma kogemusega Health Clinicus algusest lõpuni rahul!

mao resektsioon ehk sleeve operatsioon

Viktoria (mini-bypass operatsioon)

Viktoria on ülekaaluga võidelnud kogu elu. Ta on proovinud erinevaid dieete, käinud mitmeid kordi toitumisnõustajate juures ja kasutanud regulaarselt personaaltreeneri abi. Isegi kui vahel õnnestus kaalu langetada, siis tuli see tagasi – väga kiiresti ja kahekordselt. Health Clinicu spetsialistide juurde sattumise järel ja olles arstiga nõu pidanud, võttis ta vastu ühe oma elu tähtsaima otsuse – lasta endale teha mini-bypass operatsioon. Aasta pärast operatsiooni on ta 42 kg kergem ja on selle üle väga õnnelik.

mini-bypass operatsioon

Jüri (mini-bypass operatsioon)

44-aastane Jüri paistab kaugelt silma, sest on lausa 192 cm pikk. Pigem tüsedusele kalduva mehe kehakaal hakkas reipalt tõusma peale suitsetamisest loobumist ning ulatus 155 kiloni. Jüri proovis erinevaid kaalulangetusmeetodeid, mis paraku ei andnud tulemusi. Nii sündis otsus tulla Health Clinicusse maovähendusoperatsioonile. 8 kuud hiljem oli ta kaotanud 50 kg!

mini bypass operatsioon ja maovähendusoperatsioon

Tuomo (kaalulangetusravimid)

Tuomo on liigse kehakaaluga hädas olnud ligi 10 aastat. Olles proovinud jälgida oma toitumist ja kasutanud ka eratreenerite abi, leidis ta viimaks, et vajab siiski meie arstide abi. Tänaseks on Tuomo ravimite ja toitumiscoachingu abiga kaotanud teda häirinud ülekaalu. Ta nimetab kaalulangetusravimit lausa imerohuks!

kaalu langetamine semaglutiidiga

Hander (toitumiscoaching)

42-aastane Hander on ettevõtja ja kaalulangetusprogrammi Pontsikud liige. Hander kaalus 127 kg. Health Clinicu kliinilise toitumisterapeudi Maarja juurde jõudis ta sest toitumine vajas korrigeerimist ja teadmised täiendamist. Tänaseks on ta saanud tagasi oma enesekindluse ja naudib elu. Tänu treeningule ja teadlikule toitumisele on ta kaotanud juba 18 kg ning eesmärk on langetada veel 10 kg.

kehakaalu kontrolli alla saamine

Triinu (sleeve operatsioon)

Triinu otsus teha maovähendusoperatsioon sai alguse ebamugavustundest, mis mõjutas negatiivselt nii töö- kui eraelu. Põhjuseks suur kaal, mida õnnestus küll erinevate dieetidega lühiajaliselt langetada, kuid järgmisel hetkel oli kõik sama kiirelt tagasi tulnud. Triinu otsustas teha sleeve operatsiooni, et saada tagasi vorm, mis oli olnud enne laste saamist. Tänaseks on Triinu kaotanud 33 kilo ning kannab rõõmuga S-suurust.

sleeve operatsioon ja kaalu langetamine

Broneeri aeg konsultatsioonile

Leia oma sisemine
enesekindlus !