Maoballoon kui super lihtne viis oma elukvaliteeti tõsta

Nüüd, mil suvi on kätte jõudnud ning inimesed liiguvad üha rohkem ringi ja kannavad ka napimaid rõivaid, kerkib päevakorda enam ka delikaatne kehakaalu teema. Tegemist on keeruka probleemiga, sest mündi üks külg on laiskusest ja hoolimatusest tingitud kehakaalutõus, teine aga meditsiiniline põhjus. Enamasti on asi siiski ebatervislikes toitumis- ja liikumisharjumustes, mida saaks suunata läbi tugeva iseloomu. Kõikidel see aga väga kergesti ei õnnestu. Ja siinkohal võiks appi tulla maoballoon.

Maoballoon on abivahend, mille eesmärk on aidata kaasa elustiili muutmisele ajal, mil ballooni kasutatakse. Antud periood on tavaliselt kuus kuud kuni aasta, tulemused võivad varieeruda ja sõltuvad suures plaanis Sinu enda panusest. Panuseks on nii füüsilise koormuse suurendamine kui toitumise kardinaalne muutmine.

Ehk siis: maoballoon on hea ja lihtne viis reguleerida oma toidu tarbimist ning kehakaalu, kui Sa ei soovi drastilisemaid (keerukamad bariaatrilised operatsioonid) meetmeid kasutusele võtta.

Maoballooni eelised:

  1. Väheneb toidutarbimine. Tänu makku paigaldatud steriilse vedelikuga täidetud balloonile, mis n-ö täidab osa Sinu maost, väheneb ka Sinu toidu tarbimine märgatavalt, mille tulemusea langeb ka Sinu kaal.
  2. Kasvab iseloom. Maoballooniga kaasneb tunduvalt tervislikum elustiil, mis pikaaegsel ja regulaarsel järgimisel viib Sinu seniste harjumuste muutumiseni. Et seda saavutada, pead Sa oma soovidele, ihadele ning isudele jõudsalt vastu hakkama ning iseloomu kasvatama. Peale maoballooni kandmise perioodi suudad Sa juba ise väga tulemuslikult ei öelda. Uus omistatud toimimisviis hakkab omakorda Sinu ülejäänud elu aina paremaks muutma. Tugev iseloom aitab Sul teha kvaliteetsemaid otsuseid, ja seda igas eluvaldkonnas ‒ nii professionaalses kui ka personaalses sfääris.
  3. Arenevad välja tervislikumad eluviisid. Inimene harjub kõigega. Nii hea kui halvaga. Oma elustiili ja toitumisharjumusi muutes tekib Sul komme vähem ja tunduvalt tervislikumalt süüa, sporti teha ning ka Sinu unerütm muutub kvaliteetsemaks.
  4. Paraneb üleüldine elukvaliteetEt voila! Kõige eelneva järjepideva praktiseerimise tulemusena paraneb märgatavalt Sinu üldine elukvaliteet. Sa sööd tervislikumalt, liigud rohkem, teed paremaid otsuseid, mis viivad üha edukama eluni. Kokkuvõttes oled Sa õnnelikum ja teed nõnda õnnelikumaks ka end ümbritsevad inimesed. Kõik võidavad!

The Health Clinicu kirurgi dr. Rein Adamsoni sõnul võiksid maoballooni paigaldamist kaaluda inimesed, kelle kehamassiindeks on minimaalselt 30. Seda aga juhul, kui bariaatriline operatsioon ei ole vastunäidustatud. “Maoballoon sobib ka neile, kes ei soovi kaalulangetamiseks radikaalseid meetodeid (bariaatrilise operatsiooni käigus toimub üldjuhul ka anatoomia muutmine) kasutada. Üksikutel juhtudel kasutatakse maoballooni ka bariaatrilise operatsiooni eel, et kaalu langetada, sest teatud juhtudel ei ole riskivabalt maovähendusoperatsiooni võimalik sooritada,” selgitab dr. Adamson ning rõhutab, et maoballooni puhul ei ole tegemist operatsiooniga, vaid meditsiinilise protseduuriga, mida tehakse narkoosi all.

“Üldjuhul annab balloon kiiresti söömisel täiskõhutunde ja seoses sellega aitab piirata suurte toidukoguste söömist. Probleeme võib esineda esimestel päevadel, mil organism peab harjuma maos oleva võõrkehaga,” räägib dr. Adamson ning kinnitab, et seetõttu saavad kõik patsiendid kliinikust kaasa erinevaid ravimeid, mis aitavad kiirendada taastumist pärast ballooni paigaldamist. “Tegemist on turvalise protseduuriga, tüsistusi praktiliselt ei esine, mõningatel juhtudel võib esialgne organismi harjumine protseduurist võtta aega”.

Tekkis küsimusi seoses maoballooni paigaldamisega? Võta meiega ühendust!

Broneeri aeg konsultatsioonile

Leia oma sisemine
enesekindlus !