Haiglad

Asume aadressil Tartu mnt 13, Tallinn (Kompassi Maja esimesel korrusel). Siin toimuvad igapäevaselt kõikide meie spetsialistide vastuvõtud ja konsultatsioonid. Ühtlasi teevad meie kirurgid siin järelkontrolle, õmbluste eemaldamisi ja erinevaid lihtsamaid protseduure.

Operatsioone teostame Eesti suurimates ja modernseimates erahaiglates, sest meie jaoks on prioriteet ja esmatähtis patsientide turvalisus ja mugavus. Tänu edukale koostööle Eesti tipphaiglatega on meie patsiendid alati kindlates kätes.

Aadressil Tartu mnt 13 on väljastatud The Health Clinic OÜ’le tegevuslitsents ambulatoorsetele üldkirurgiateenustele, ambulatoorsetele plastika- ja rekonstruktiivkirurgiateenustele ning mittekirurgilistele esteetilistele meditsiiniteenustele, tegevusluba nr L05471.

Haiglad — Kaalulangetuskliinik Asume aadressil Tartu mnt 13, Tallinn (Kompassi Maja esimesel korrusel). Siin toimuvad igapäevaselt kõikide meie spetsialistide vastuvõtud ja konsultatsioonid. Ühtlasi teevad meie kirurgid siin järelkontrolle, õmbluste eemaldamisi ja erinevaid lihtsamaid protseduure.

Broneeri aeg konsultatsioonile

Leia oma sisemine
enesekindlus !